Co všechno..

..naše sdružení podniká?
Jít do LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Každé léto pořádáme dětský tábor tématickou celotáborovou hrou. Tři týdny plné her a zábavy. Základnu máme v krásné přírodě nedaleko Bezdružic. Na stejné místo jezdíme léto co léto od roku 1983.

Jít do TURISTICKÝ ODDÍL

TURISTICKÝ ODDÍL

Přes rok několikrát vyrážíme na výlet (nejen do přírody), puťák, vandr, přespávačku. Sem tam se uspořádá nějaká soutěž nebo sportovní klání. Skvělá příležitost setkání dětí a vedoucích mimo tábor.

Jít do SPORT a KULTURA

SPORT a KULTURA

Ve sdružení pořádáme celoroční soutěž SPORTOVEC ROKU, složenou z několika disciplín. A protože nejen sportem je člověk živ, vznikla další aktivita KULTURISTA ROKU.

Jít do SUPER PARTA

SUPER PARTA

Jsme prostě fajn parta co se chce bavit a často tím bavíme i ostatní. :-) Sledujte naše akce a přidejte se k nám!

Chcete přihlásit táborníka na letní tábor? Přihlášku můžete vyplnit jednoduše přes internet.

trochu málo o sdružení
„Ahoj! Pojďte se bavit s náma!“

„Jsme občanské sdružení, které o letních prázdninách pořádá třítýdenní dětské tábory v Bezdružicích a přes rok organizujeme s turistickým oddílem Beta výlety, puťáky a jiné zábavné aktivity.“ Letní dětský tábor u Bezdružic, který pořádáme, a který je vždy hlavní akcí roku má již dlouhodobou tradici. Základna našeho tábora byla postavena v roce 1983 a od roku 1984 se tam každý rok konal náš třítýdenní tábor (s jedinou výjimkou roku ‘85 kdy byla Spartakiáda). Opíráme se tedy o více než 30letou historii. Sdružení, které má jako hlavní činnost pořádání letního dětského tábora a turistického oddílu Beta, bylo založeno členskou schůzí 24.7. 2010 na táboře v Bezdružicích. Před založením Bezdr o.s. byl zřizovatelem tábora Ladislav Krákora, který byl po zasedání první členské schůze zvolen historicky prvním předsedou naší organizace.

  • pořádáme každé léto od roku 1983

  • s náma se rozhodně nudit nebudete!

  • + nepočítaně kamarádů Bezdr

  • to je frajer!

A tohle jsme my!

parta co za tím vším stojí

FEFKA

TÁBORNICE KAŽDÝM COULEM
Na tábor začala jezdit už jako malá holka. Kdo by tehdy řekl, že se jednou z Veverky stane vedoucí, hlavas a tvůrce celotáborových her? Někdo by se asi našel.. :-) Ale hlavní je, že se tak opravdu stalo! Autorka her např. 2016 Odysseus, 2011 Rytíři krále Artuše, 2005 Starý zákon.

Frog

NEUZNANÝ MISTR SPORTU
Šampion frog-pongu (bodejď ne, když si to sám vymyslel a sám si to soudcuje), cyklo točič a neodbytný táborník.

LÁĎA

ZAKLADATEL A NESTOR
Láďa stál na úplném začátku táborového dění. S partou super lidí dal základy našemu sdružení. Stal se prvním předsedou sdružení (2010 – 2014). Od roku 2017 nosí titul SAKR (=SAmozvaný Kulturní Referent).

Lukáš

MOTOR, CODYAK
Autor mnoha skvělých celotáborových her (namátkou z nezapomenutelných Mafie, Husité, Hra o trůny .. a ještě dodám odvážný počin Komunismus – no jen se podívejte sami do historie táborů co vše má na svědomí). Hybatel dění a strážce tajemství Brd. Tři období po sobě v předsednictvu.

Cog

ÚŘADUJÍCÍ PŘEDNOSTA
Jeden z nás co si to prošlápnul od malého táborníka přes praktikanta až se z něj stal vedoucí. Autor CETEHů Divoký západ a Dobytí severního pólu. Předseda našeho sdružení od roku 2015.

ŘÍKAJÍ O NÁS

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR 2020 JE JIŽ SPUŠTĚNO

Kontaktujte nás